Warsztaty i wydarzenia

GET Together #3 - networking freelancerów 13.12.2018

Zapraszamy na kolejną edycję GET TOGETHER!
Spotkanie, jakiego w Gdańsku jeszcze nie było. Networking w wersji light - bez usztywnień, w klimatycznym wnętrzu, kilkunastoosobowym gronie, by móc porozmawiać, wysłuchać i poznać się naprawdę. 

💥🤝 Poznaj ludzi, którzy - tak jak Ty są freelancerami i chcą poznać nowe, ciekawe osoby. Wymienić się doświadczeniami, znaleźć partnera do wspólnego projektu lub po prostu wyjść z głową pełną pomysłów i mega zapałem. Zamiast wciskać wizytówki - będziemy nawiązywać relacje. Będziemy po prostu sobą.

💥🗣 Wizja networkingu cię przeraża? Nie martw się, dzięki naszej formule networkingowych szybkich randek (każda trwa 7 minut), nikt nie będzie podpierał ściany. Pozostałą część spotkania spędzisz już na rozmowach z kim chcesz i jak długo chcesz. 

46819824_1979483302350282_7926171804702343168_o.jpg

Warsztaty kaligrafii 08.12.2018

🖌 Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów kaligrafii: każdy poświęcony będzie pracy z innym narzędziem i wynikającym z niego, stylem pisma. Zrozumiecie jak kształt narzędzia wpływa na ślad i kształt litery. 

💥 Na pierwszy ogień Brush, czyli pędzelki i mazaki. Porozmawiamy o pisaniu, procesie twórczym i konsekwencji.  
🎄Zrobimy unikalne prezenty świąteczne!

✍🏻 Warsztaty przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania, więc jeśli nigdy nie trzymaliście w ręku stalówki to też wpadajcie, szukamy wspólników w przestępstwie.

Drink&draw już wkrótce szczegóły!